Home > Aktualności > Podróże na chmurze – wspominaliśmy Julcie.

Kochani, mamy za sobą ważny dla nas i wzruszający wieczór. Wieczór z naszymi PRZYJACIÓŁMI.

W piątek 22 maja w Auli Parafii św. Zygmunta odbył się kameralny koncert Lidii Pospieszalskiej, w trakcie którego wspominaliśmy Juleczkę i naszą drogę do wyzdrowienia. Był to wieczór podczas, którego chcieliśmy podziękować wszystkim za pomoc i wsparcie jakie otrzymaliśmy podczas choroby i leczenia Juleczki.

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy że z nami byli, są i będą. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób nam pomagali, wspierali i pocieszali.

Niestety ze względu na niezbyt duże gabaryty sali, w której odbywał się wieczór nie mogliśmy zaprosić wszystkich i za to ogromnie przepraszamy ale wierzcie mi, że BYLIŚCIE TAM z nami.

Jeszcze raz dziękujemy Lidzi Pospieszalskiej, Marcinowi Pospieszalskiemu i wszystkim muzykom za ten piękny i wzruszający koncert.

Dziękujemy Anecie i Pawłowi Mazurkom za pomysł i inspirację, Kasi i Mariuszowi Pulcerom za zaangażowanie i olbrzymią bezinteresowną pomoc przy organizacji tego wieczoru.

Dziękujemy wszystkim gościom za przyniesienie kredek i farb. Jest ich naprawdę dużo i niebawem zawieziemy je do Fundacji Urtica Dzieciom – będzie to prezent od Julki dla chorych dzieci.

Poniżej link do filmu o Julci, o naszej drodze do wyzdrowienia.

https://www.youtube.com/watch?v=tSfmvoWNYEs

21 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*