Home > Julia o sobie

Mam na imię Julia i mam 15 lat. Mieszkam z Rodzicami w Częstochowie. Nie mam rodzeństwa ale ciągle marzę o tym by je mieć. Interesuję się modą i fotografią. Bardzo lubię czytać książki i, co niektórych może dziwić, lubię się uczyć:) Uwielbiam jeździć na rowerze, rolkach i nartach. Kocham zwierzęta i naturę, wycieczki górskie i bieganie boso po plaży. Mam mnóstwo planów i marzeń m. in. zdobycie Korony Gór Polski:)

Niestety, na razie wszystkie moje pasje i plany zostały odłożone w czasie, gdyż od 15 miesięcy choruję na rzadki nowotwór złośliwy tkanek miękkich i kości – pleomorfic sarcoma. Od początku choroby poruszam się o kulach, nie chodzę do szkoły i mam ograniczone kontakty z przyjaciółmi. Staram się jednak jak najdzielniej znosić trudy leczenia i walczyć z ciężkim przeciwnikiem. Nie ukrywam, nie jest łatwo. Ale wierzę, że będzie dobrze bo są ze mną sami pozytywni ludzie, wszyscy trzymają kciuki i życzą mi jak najlepiej. Mam w sobie dużo optymizmu i nadziei, że pokonam chorobę i w przyszłości będę mogła zostać lekarzem, o czym bardzo marzę. Wtedy to ja będę mogła pomagać małym pacjentom:)

Każdego dnia moi Rodzice powtarzają mi że jestem wyjątkowa. Tak naprawdę to oni są wyjątkowi, że są ze mną dzień i noc, w domu i w szpitalu. Kocham ich najmocniej na świecie. Jestem pewna, że przy wsparciu ludzi dobrego serca razem damy radę!

Julka