Home > Aktualności > Dziękujemy za piękne pożegnanie Julki.

Kochani. Minął już tydzień od odejścia i pożegnania Julci.

Tydzień trudny, bolesny, pełny wzruszeń i lęku. W tych ciężkich chwilach byliśmy otoczeni szczególną pomocą, opieką, miłością i wsparciem rodziny, przyjaciół, znajomych i często nieznajomych nam osób – dziękujemy Wam za to.

Również wszystkim, którzy tak pięknie i tak licznie oddali Julci cześć w tej ostatniej drodze z całego serca dziękujemy. Dziękujemy wszystkim za wspaniałe pożegnanie, za morze kwiatów, dziękujemy za tak liczne wyrazy troski, za ciepłe i pełne otuchy słowa, za setki komentarzy – dzięki Wam i oczywiście dzięki naszej najukochańszej Juleczce mieliśmy wiarę i siłę aby przetrwać ten trudny czas. Cierpienie Julki, szczególne w tych ostatnich dniach zasługiwało na hołd i szacunek, a wiara dodaje temu cierpieniu sensu.

Nie mamy jeszcze siły aby coś więcej powiedzieć, napisać – powoli próbujemy posklejać swój świat na nowo. Ale obiecujemy, że niebawem napiszemy coś więcej, o Julci, o ostatnich dniach, o cudach których doświadczyliśmy.

Bądźcie tu z nami, zaglądajcie do Julki – niech trwa w naszej pamięci.

https://www.youtube.com/watch?v=1qGH4MEeSps&feature=youtu.be

Ps. 16 marca 2015 o godz. 18.00 w Sanktuarium św. O. Pio na Przeprośnej Górce odbędzie się msza święta z okazji 16 urodzin  Julci. 

Przeprośna Górka i Sanktuarium św. O. Pio było dla Julci miejscem szczególnym, a duchowa opieka Ojców Ludwika, Jana i Józefa oraz Brata Janusza i Waldemara, umacniała nas w trudach choroby i cierpieniach Julci.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

27 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*