Home > Aktualności > Znowu stres i niepewność.

Choroba nie odpuszcza. Julka cały czas gorączkuje, a CRP nie spada.

Tomografia z 9 lipca pokazała jednak nową dużą zmianę guzowatą w lewym płucu. Dziwne nikt tego wcześniej nie zauważył. Przecież tomografie robione 28 maja i 18 czerwca nie wskazywały niczego niepokojącego, a tempo wzrostu tego guza jest zastanawiające.

Teraz czekamy na dalsze decyzje i konsultacje.

 

 

6 Komentarzy

 • basiab.


  17 lipca 2014 o 13:57

  Moge tylko podpisac sie pod wszystkimi komentarzami…trzymajcie sie,chociaz nie jest ro latwe,ale wlasnie dlatego i mimo wszystko walcz,Jula.Buziaki dla calej rodzinki.

 • Konrad


  16 lipca 2014 o 22:20

  Julka trzymaj sie i walcz caly czas ja tak samo staram sie pokonac to dziadostwo juz 2 rok nie bawem mam 3 operacje na płuco i musimy to pokonać bedzie oki zobaczysz 🙂 jestem z tobą 🙂

 • Młyneczki


  16 lipca 2014 o 11:26

  Julcia trzymaj się, wiara czyni cuda. Jesteśmy z wami całym sercem. Cała rodzina Darek,Monika,Igor i Nataszka.

 • Kasia


  16 lipca 2014 o 11:06

  Wierzę i powierzam Was w modlitwach, ta droga jest naprawdę trudna, ale w miłości siła Julka da radę i nie ma innego rozwiązania jak zwyciężyć. Trzymaj się maleńka i walcz …………….
  Pozdrawiam
  Kasia, mama x 3

 • Olcia


  16 lipca 2014 o 08:24

  Brak mi słów żeby opisać co czuje 🙁 ale musicie wiedzieć, że myślami i modlitwą oraz wiarą że uda się pokonać (i z nim wygrać!!!) tego nierównego przeciwnika jesteśmy cały czas z Wami. Juleczko, Ewciu i Marcinie niech moc będzie z Wami. Przytulamy Was z całych sił nie przestając pukać w stronę Nieba!!! Z&M&O&A

 • Iwona


  15 lipca 2014 o 18:36

  Ewa trzymajcie się naprawdę nie wiem co powiedzieć i nie wiem jak Was pocieszać . Trzymamy kciuki i serdecznie pozdrawiamy. Myślami jesteśmy z Wami.

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*