Home > Aktualności > Weekend w domu???

Dziś mija szósty dzień naszego pobytu Wrocławiu. Przez cały czas Julcia codziennie dostaje dożylnie antybiotyk. Objawy infekcji nieco ustąpiły, CRP powoli spada jednak do pełni dobrego samopoczucia Julki jeszcze daleka droga.

Julcia miała też zrobione kontrolne badania, które z jednej strony napawają optymizmem i pokazują, że Julka to twarda sztuka i byle dolegliwości jej nie złamią, a drugie pokazują że choroba też ciągle opiera się terapii i również nie odpuszcza w swej zajadłości.

Niestety ciągłe i silne dolegliwości bólowe nie dają Julci wytchnienia, a obawy związane z napadami ostrego bólu, który przychodzi nagle mocno Julcię deprymują i odbierają jej siły do walki.

Jednak dziś podjęliśmy decyzje , że po wieczornym antybiotyku wracamy do domu. Weekend we własnym domu może uczyni cud i wszystkie dolegliwości ustąpią.

5 Komentarzy

 • sylwia


  16 lutego 2015 o 20:45

  Julka, pokonasz chorobę zobaczysz pomimo tego że dzisiaj jest gorzej dasz radę , nie trać wiary i zwyciężaj ból , takim uśmiechem jakim masz , dobrymi myślami, i miłością najbliższych, trzymam kciuki a i pomodlę się wieczorem z synem i córką za Ciebie, dasz radę na pewno!!!

 • Edyta


  6 lutego 2015 o 19:11

  Jestescie zawsze w moich myslach Dzielna Rodzino <3 To prawda , dom – to najlepsze miejsce na swiecie 🙂 Wlasne lozko , wlasna koldra i znajome sciany , ktore daja spokoj i sile do walki. Zycze milego , domowego weekendu bez bolu . Pozdrawiam serdecznie <3

 • mama edzia


  6 lutego 2015 o 17:47

  Nie daj się skarbie.Walcz …
  Trzymam kciuki.

 • Ewelina


  6 lutego 2015 o 16:45

  Dacie rade kochani.wszyscy są myślami z wami i modlitwami..Rodzinka z Łaz…Pozdrawiamy..

 • Kasia


  6 lutego 2015 o 14:22

  Pamiętajcie Kochani że nie jesteście sami ! Jula dasz rade !! Powodzenia malutka 🙂 🙂

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*