Home > Aktualności > Wakacyjne refleksje

Czas biegnie nieubłaganie…

Już 5 sierpnia. Nieubłaganie ale i dwutorowo bo wydaje się Julciu jakby nie było Cię już całą wieczność…….. Całą wieczność ale przecież  cały czas jesteś z nami, w każdej chwili i w każdej naszej myśli, oddechu i uczynku.

Takie to wszystko trudne do ogarnięcia……

5 lipca wyjechaliśmy na wakacje i zupełnie oderwaliśmy się od cywilizacji i rytmu realnego życia. Dzięki temu, że nie mieliśmy dostępu do mediów, internetu i ograniczony kontakt telefoniczny ze światem udało nam się trochę odpocząć, zwolnić  i „zatopić ” w myślach…. Doszliśmy do wniosku, że najpiękniejsze chwile życia już przeżyliśmy  ale teraz możemy starać się żyć ładnie. Dla Siebie, dla Ciebie, dla Nas.

Najłatwiej i najwygodniej  byłoby się poddać i załamać. Trwać w rozpaczy i rwać włosy z głowy ale pamiętając Twoją wolę i chęć życia, troskę o nas i o to co z nami będzie  jak Ciebie już nie będzie, wybieramy opcję nr 2….. żyć dalej.

I choć najpiękniejsze chwile życia tu na Ziemii mamy już za sobą z Tobą to będziemy starali się żyć ładnie…..

9 Komentarzy

 • ksenia


  13 sierpnia 2016 o 23:18

  Zeby kazde dziecko mialo tak cudownych rodzicow….tak oddanych,wskazujacych droge…kochajacych…madrych.Pracuje w domu dziecka.Jest tyle niechcianych serduszek pragnacych milosci…Jest tyle dzieciaczkow ktore nie maja do kogo powiedziec MAMO TATO.;(

  • kasia, mama x3


   17 sierpnia 2016 o 08:40

   I takiego „ładnego życia” Wam życzę, bo dzisiaj z tym trudno, bardzo trudno ….. . Julia była ze mną w nadmorskim słońcu, szaleńczym uśmiechu moich dzieci, na szczytach gór i tuż pomiędzy puchatymi chmurami nad błękitnym niebem Bałtyku. Pomimo czasu, który biegnie nie zważając na tempo w najpiękniejszych chwilach mojego życia (spokój, wytchnienie, czas na pozbieranie myśli, modlitwa, totalny relaks) Julia jest obecna w moich myślach i przesyła swój czarujący uśmiech.
   Obca a jak bliska ….. 🙁
   Żyjcie po prostu i ładnie …………………..
   Kasia, mama x 3

 • gdynianka


  11 sierpnia 2016 o 08:22

  Żyjcie ładnie, właśnie dla Julki.
  Ona z pewnością właśnie tego by chciała.
  Wie, że bardzo Ją kochacie, wie, jak trudny jest dla Was każdy dzień.

  Moja córka jadąc na ŚDM mówiła mi, że gdyby coś Jej się stało, to trudno, ale najbardziej boi się o mnie, że bym się,, nie podniosła „.
  Dzieci bardziej myślą o rodzicach, niż o sobie, dlatego wiem, że Julka jest z Was dumna.

 • Monika


  8 sierpnia 2016 o 08:32

  Jesteście przykładem IDEALNYCH WSPANIAŁYCH RODZICOW. Żyjcie pięknie dla Siebie i Julii. Ona jest na pewno z Państwa dumna i jest jej lżej bo tak bardzo się o Państwa martwiła. Wasza historia zapisała się w pamięci wielu ludzi i mojej również. Cały czas czekam na Państwa wpisy. Życzę Wam Kochani Rodzice Julii pięknego życia i dużo siły w pokonywaniu tej ogromnej tęsknoty…

 • Agnieszka


  7 sierpnia 2016 o 18:55

  Julcia na pewno jest z Was dumna…

 • Karolina


  7 sierpnia 2016 o 12:35

  Chylę przed Wami czoła! Jesteście Wielcy.

 • Dorota


  6 sierpnia 2016 o 14:47

  Żyjcie ładnie jak na Rodziców wspaniałego Anioła przystało.
  Nie rozumiem dlaczego Bóg Was tak doświadczył.Wybrał Was na Rodziców wspaniałego dziecka-Anioła ale kosztem bólu i cierpienia.
  Jak być dzielnym w takiej tęsknocie.Podziwiam Was.Julka jest blisko a Bóg daje Wam siłę by dotrwać do czasu gdy się spotkacie po drugiej stronie.Bo po ludzku takiego bólu nie da sie znieść.
  Dobry Boże pozwól to wszystko zrozumieć tym cierpiącym Rodzicom na tym łez padole.
  Pozwól im doświadczać obecności Julki aby choc trochę ukoić ich rozdarte serca.
  Zasługują na to ale Ty to wiesz.
  Julka jesteś wspanila.Na zawsze masz miejsce w moim sercu.

 • AB


  6 sierpnia 2016 o 08:46

  Tak długo czekałam na Państwa wpis.
  Nareszcie !!!!
  Żyjecie ładnie , ba powiedzą niektórzy ,że pięknie .
  Myślę czasem jakie to jest niesamowite , że wasza historia porusza tylu ludzi . Polecam bloga Julii znajomym , jak mają kłopoty Wy jesteście lekarstwem zarówno dla mnie jak i innych . Teraz wiem . Na zawsze wpisaliście się w moje życie
  Dziękuję za Wasze słowa są takie mądre i dobre .
  Tyle MIŁOŚCI a to że Julia jest widać nawet na zdjęciach OGROMNE SERCE Z CHMUR.

 • Znajoma Julki


  6 sierpnia 2016 o 00:13

  Państwo są niesamowici… Popłakałam się jak dziecko, tak bardzo wzruszacie. Wspaniali ludzie… Nie umiem nic więcej dodać.

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*