Home > Aktualności > Pozdrowienia z Wrocławia.

Od rana  jesteśmy w klinice na kolejnym cyklu. To już czwarty dzień Podawania Irynotecanu – jeszcze tylko jutro. Julcia dostaje lek przez godzinę ale poranne wstawanie, bardzo męczący kaszel i wymioty oraz ogólne przemęczenie mocno Julce dokuczają. Dlatego musimy ograniczyć i zweryfikować nasze  plany tak aby Julcia miała dużo czasu na odpoczynek.

Szczególnie intensywny był wczorajszy dzień, ponieważ po porannej chemii Julka od razu pojechała na plan zdjęciowy do wrocławskiego studia CTA aby nagrywać  spot dla Fundacji Na Ratunek. Spot dla kampanii  przekazywania 1% podatku. W nagraniu brały udział dzieci z oddziału hematologii – podopiczne Fundacji, a twarzą akcji jest Martyna Wojciechowska. Dodatkowego smaczku temu przedsięwzięciu dodawał fakt, że spot reżyserował Filip Zylber , reżyser serialu Lekarze, więc poczuliśmy trochę klimat tej pracy. Pełen profesjonalizm i perfekcyjne przygotowanie w każdym calu.

Dla nas ten spot miał szczególne znaczenie, bo to właśnie rok temu Fundacja Na Ratunek dołożyła nam brakujące do operacji Julki 50 000€.

Szczegóły z tego dnia Julka opisała na swoim blogu, który ma nowy piękny świąteczny wizerunek. Zapraszamy wszystkich na jej bloga, zostańcie obserwatorami bo to zmotywuje ją do częstszego pisania postów.

http://julka-juliaaaa.blogspot.com

Jutro ostatni dzień cyklu, a potem znowu niewiadoma. Co dalej? Jaką drogą pójdzie dalsze leczenie? Ciągle nie wiemy ale ciągle wierzymy, że guz w końcu zacznie reagować należycie i pozwoli Juleczce odetchnąć pełną piersią.

 

5 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*