Home > Aktualności > Od wczoraj w domu.

Wczoraj wróciliśmy do domu. Czterodniowy cykl karboplatyny Julka zniosła ogólnie dobrze, jednak dla nas to były ciężkie chwile. Julcia miała dobre wyniki ale od drugiego dnia cyklu mocno dokuczały jej mdłości, a uciążliwy kaszel łagodził jedynie sen i tabletki.  To wszystko, kolejna długa hospitalizacja oraz tęsknota za domem dodatkowo potęgowały zmęczenie Juleczki.

Jednak po każdym cyklu wychodziliśmy na przepustki i  te długie, ciemne  listopadowe wieczory staraliśmy się wykorzystać na sprawianie Julce odrobiny radości – byliśmy w kinie, na drobnych zakupach i na lodach.

Czekaliśmy też na kolejny cykl, który był planowany na następne 5 dni. Jednak Pani Profesor zdecydowała o przesunięciu chemioterapii o kilka dni aby Julka mogła odbudować się fizycznie i psychiczne. Nie ukrywam, że pomimo niepkoju ta decyzja nas ucieszyła i tak wróciliśmy do domu.

Teraz trzeba odbudować formę Julki, uzupełnić zgubione kilogramy, nadrobić szkolne i towarzyskie zaległości.

 

7 Komentarzy

 • Edyta


  5 grudnia 2014 o 19:27

  Nie ma to jak w domu Julcia <3 Zajrzalam przypadkiem na ten blog i juz zostane <3 Jeszcze jedne kciuki beda za Ciebie trzymane 🙂 Nabieraj sil piekna Julio <3

 • basiab.


  5 grudnia 2014 o 18:46

  Trzymaj sie Julcia i nabierz sil w domu,zeby dalej walczyc,inaczej nie mozna.JESTES WIELKA.Nawet nie wiesz,jak bardzo.Dajesz innym nadziejei wiare.

 • Ksenia


  4 grudnia 2014 o 12:19

  Juleczko, trzymam za Ciebie kciuki.Tyle już zniosłaś i jesteś super dzielna.

 • Kasia, mama x 3


  4 grudnia 2014 o 09:10

  Juleczko, w domowym zaciszu, z rodzinką, z przyjaciółmi ….. teraz pójdzie już z górki, no bo MUSI IŚĆ z górki, pozdrawiam i wzdycham dzisiaj do św Barbary szczególnie
  Kasia, mama x 3

 • mama edzia


  3 grudnia 2014 o 23:14

  Niech Julka dobrzeje .Nie wiem czy Julka ma świadomość ,że jest wzorem do naśladowania dla chorych osób zmagających się nie tylko z chorobą nowotworową.Jest podziwiana ze siłę i pogodę ducha.Rodzicom gratuluje takiej córki i życzę upragnionego powrotu do zdrowia.

 • Sylwia


  3 grudnia 2014 o 22:32

  Nabieraj sił Juleczko w domku 🙂

 • Ewelina


  3 grudnia 2014 o 21:35

  Super wiadomość, nie ma to jak w domu..”wszędzie dobrze ale najlepiej w domu”…
  a i św.Mikołaj wie gdzie ma przyjść do was..do DOMU,,,pozdrawiamy Łazy…

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*