Home > Aktualności > Miesiąc 11

To już 11 miesiąc bez Juleczki i ciągle tak trudno w to uwierzyć.

I cóż dziś napisać? Czy pisać o bólu który trawi każdą naszą cząstkę? o pustce której nic już chyba nie zdoła wypełnić? o wspomnieniach które każdego dnia wracają? o lęku który tak mocno zagościł w naszym życiu?

Nie,

bo dziś wiemy, że my musimy pisać i mówić o miłości, o wierze, o nadziei – bo pomimo cierpienia i wielkiej straty, doświadczyliśmy i dalej doświadczamy tak wiele miłości, wiary i nadziei. Szczerze za to dziękujemy, za obecność obok nas, za wsparcie i nowe przyjaźnie, dziękujemy za te cudowne komentarze tu na stronie Juleczki, pełne mądrości słowa, które dodają nam otuchy, ocierają łzy, umacniają każdego dnia.

Wierzymy, że każdy z nas ma tu na ziemi swoją misję, którą musi wykonać.

Julcia swoją ziemską misję  wykonała, była dziewczynką niezwykłą, z sercem pełnym miłości, delikatną, mądrą i wrażliwą, miała wielką ciekawość świata, chciała doświadczać życia. Choroba i cierpienie sprawiło, że szybko dorosła, dojrzała, wzięła na swoje barki ogromny ciężar – chroniła nas rodziców przed swoim lękiem, była pełna pokory.

Za to szczególnie ją podziwiamy dziękujemy Bogu za jej życie.

A dziś Julcia dalej wykonuje swoją misję – teraz z nieba. Codziennie tego doświadczamy i wiele osób do nas pisze, że Julcia dodaje im sił, motywuje i inspiruje, za tą pamięć i wspomnienia Juleczki bardzo dziękujemy, to dla nas niezwykle ważne i wzruszające świadectwo.

A za miesiąc 20 lutego 2016 r. minie pierwszy rok bez Juleczki.

23 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*