Home > Aktualności > Kolorowy wieczór we Wrocławiu

Wczoraj odbyła się gala finałowa tegorocznej akcji Urtica Dzieciom. Julka bardzo czekała na to wydarzenie i pomimo porannych problemów zdrowotnych (nudności i wymioty) znalazła w sobie siłę aby dojechać do Wrocławia, a potem w całej swej urodzie zaprezentować się na gali.

Julka została twarzą projektu Urtica Dzieciom, a podczas wczorajszej gali były licytowane prace plastyczne dzieci z oddziałów onkologicznych. Julka w pierwszej części stała się współprowadzącą licytację. Na scenie w świetle reflektorów i przed dużą publicznością Julka czuła się znakomicie. Pomimo choroby i zmęczenia wyglądała pięknie, a gala i cała akcja to niesamowite i piękne wydarzenie.

Wszystkim wspaniałym ludziom z firmy Urtica, którzy zaufali Julii i zaangażowali ją do tego projektu bardzo dziękujemy. To był dla niej i dla nas piękny czas w trakcie którego Julka choć na chwilkę mogła  zapomnieć o swoim cierpieniu i chorobie.

Wczorajszy dzień to była też okazja do rodzinnego spotkania z “młodzieżą”, która licznie uczestniczyła w gali. Wszyscy byliśmy wzruszeni i zaskoczeni odwagą Julki.

Ale dziś powrót do szarej rzeczywistości, słabsze wyniki i ból. Zaraz jedziemy do kliniki na badania. Z Niemiec dzięki pomocy Magdy w ciągu 2 dni ściągnęliśmy leki (“tylko” 3000 € za 60 tabletek) do kolejnego cyklu. Nie wiemy co dalej ale ciągle wierzymy, że Julka w końcu poradzi sobie z przeciwnościami, które ciągle piętrzą się na jej drodze do wyzdrowienia.

4 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*