Home > Aktualności > Kolorowy wieczór we Wrocławiu

Wczoraj odbyła się gala finałowa tegorocznej akcji Urtica Dzieciom. Julka bardzo czekała na to wydarzenie i pomimo porannych problemów zdrowotnych (nudności i wymioty) znalazła w sobie siłę aby dojechać do Wrocławia, a potem w całej swej urodzie zaprezentować się na gali.

Julka została twarzą projektu Urtica Dzieciom, a podczas wczorajszej gali były licytowane prace plastyczne dzieci z oddziałów onkologicznych. Julka w pierwszej części stała się współprowadzącą licytację. Na scenie w świetle reflektorów i przed dużą publicznością Julka czuła się znakomicie. Pomimo choroby i zmęczenia wyglądała pięknie, a gala i cała akcja to niesamowite i piękne wydarzenie.

Wszystkim wspaniałym ludziom z firmy Urtica, którzy zaufali Julii i zaangażowali ją do tego projektu bardzo dziękujemy. To był dla niej i dla nas piękny czas w trakcie którego Julka choć na chwilkę mogła  zapomnieć o swoim cierpieniu i chorobie.

Wczorajszy dzień to była też okazja do rodzinnego spotkania z „młodzieżą”, która licznie uczestniczyła w gali. Wszyscy byliśmy wzruszeni i zaskoczeni odwagą Julki.

Ale dziś powrót do szarej rzeczywistości, słabsze wyniki i ból. Zaraz jedziemy do kliniki na badania. Z Niemiec dzięki pomocy Magdy w ciągu 2 dni ściągnęliśmy leki („tylko” 3000 € za 60 tabletek) do kolejnego cyklu. Nie wiemy co dalej ale ciągle wierzymy, że Julka w końcu poradzi sobie z przeciwnościami, które ciągle piętrzą się na jej drodze do wyzdrowienia.

4 Komentarzy

 • mama edzia


  24 listopada 2014 o 16:19

  Gdyby dało się zabrać choć trochę bólu Julki żeby jej ulżyć. …….

 • Ewa


  22 listopada 2014 o 17:00

  Witam,
  podczytuje bloga Julki, gdyby były potrzebne leki z Niemiec, proszę dać znać. Mieszkam i pracuję w Niemczech, i nie byłoby problemu.
  Trzymam kciuki!
  Pozdrawiam
  Ewa

 • Nathan


  22 listopada 2014 o 16:29

  Czy Julka skorzystała z ubezpieczenia PZU, które oplaca sie w szkole? i czy dostaje rentę socjalną albo jakąś zapomogę ?

 • Kasia, mama x 3


  21 listopada 2014 o 12:29

  Julcia, wierzymy w Ciebie i trzymam kciuki …….., a na gali urocza Panna Julia : )
  Pozdrawiamy
  Kasia, mama x 3

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*