Home > Aktualności > 17.03.2019 – Kolejne Urodziny Juleczki

Gdyby łzy mogły wskrzeszać, a miłość uzdrawiać była byś dzisiaj z nami Juleczko.

Kolejne urodziny, wiosna, słońce – jak wtedy kiedy zobaczyliśmy Ciebie po raz pierwszy …

A dziś i już zawsze bedziesz miała 16 lat …


10 Komentarzy

 • Iza


  22 czerwca 2019 o 22:18

  Julka 💕💕💕 pamiętamy

 • Paulina


  22 czerwca 2019 o 21:23

  Zaglądam tu czasem… kochanie a jak wy się czujecie ? Wspaniali rodzice z was

 • Goga


  14 kwietnia 2019 o 12:31

  Szkoda bo młodzi ludzie nie powinni tak szybko chorować i umierać. A takich jak Julia jest bardzo wiele dzieci które tak bardzo cierpią jak na tym świecie. Ale miejmy nadzieję że to wszystko ma swój cel.

 • Anna


  27 marca 2019 o 23:52

  Julia to prawdziwy Anioł, prosiłam ją aby wstawiła się za mną u Pana Boga, aby zaniosła w swoim czystym sercu moją prośbę. Drugi raz juz mi pomogła. Dziękuje Ci kochany Aniolku z calego serca. Jest to tez najlepszy dowod na to ze Julia zyje I jest wsrod nas, choc w innym wymiarze.

 • Jola


  23 marca 2019 o 09:54

  Nie ma slow, ktore choc w czesci zlagodza tesknote i bol,po stracie dziecka. Badzcie silni. ♥️

 • Katarzyna


  20 marca 2019 o 23:25

  Julka jest zawsze przy Was. Chociaż nie możecie Jej przytulić i nie dane Wam było patrzeć, jak dorasta, wspierać podczas nauki do matury i wyboru kierunku studiów, jest ze Swoimi Rodzicami. Wie, że ją kochacie i ogromnie tesknicie. Jest dumna z Was. Cieszy się Waszymi osiągnięciami. Wspiera przy podejmowaniu trudnych decyzji. To mądra i wspaniała dziewczyna. Możecie być dumni z Waszej córki.

  Proszę, zapalcie w moim imieniu znicz na grobie Julii.
  Niech spoczywa w pokoju i zawsze czuwa nad Swoimi Rodzicami.
  Podziwiam Was i życzę spokoju.

 • ag


  19 marca 2019 o 22:14

  Piękna jesteś Juleczko; zawsze będziesz. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🙂

 • Madzia i ja


  18 marca 2019 o 03:22

  To prawda, tylko podarowane 16 lat …
  Na Fb napisałam Wam, że i dziś i 17 marca po 4 latach walki, gdyby Julcia wyzdrowiała – jest jedno słowo, które Ją określa i kojarzy się z jej charakterem, osobowością, życiem – DUMA – ale myślę, że dodałabym jeszcze SIŁĘ i wiem, że tych słów jest jeszcze całe mnóstwo, bo Julkę charakteryzowało wiele pięknych cech. Tylko tak próbując Ją sobie wyobrazić jako dziewczynę u progu dorosłości, która stoi przed Wami, mądrzejsza o tyle doświadczeń, widzę tę dumę i siłę, która jest w niej i w Was. I tak też jest w obecnej niestety sytuacji, kiedy Julci nie ma, kiedy została 16 latką, ale wciąż silną Waszą miłością, silną doświadczeniami, które musiała przejść i dumną z tego, że była Waszą córką i dumną z Was, że dajecie radę …
  Raz jeszcze Wszystkiego Najlepszego Kochani.

 • Anna


  17 marca 2019 o 23:58

  Myslalam dzisiaj caly dzien o Julii I czekalam z niecierpliwoscia na urodzinowy wpis od Was Rodzice Julii. Wasza cudowna corka mialaby dzisiaj 20 lat. Na pewno patrzy teraz na Was I jest dumna ze tyle jej marzen spelniacie. Z bolem w sercu idziecie do przodu, nie marnujecie czasu, zyjecie tak jakby Julka sama chiala zyc. Jestem pewna ze kiedys Wam za to podziekuje. Jestescie naprawde wyjatkowi I silni. Jestem pelna podziwu dla Was. Nie zalamujcie sie I dzialajcie dalej, zwiedzajcie swiat I cieszcie sie kazda chwila tak jak Julka by to zrobila …. ( przepraszam za literowki)

 • Marcin


  17 marca 2019 o 23:38

  Juleczko! wszystkiego najlepszego tam w niebie

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*