Home > Aktualności > 17.03.2019 – Kolejne Urodziny Juleczki

Gdyby łzy mogły wskrzeszać, a miłość uzdrawiać była byś dzisiaj z nami Juleczko.

Kolejne urodziny, wiosna, słońce – jak wtedy kiedy zobaczyliśmy Ciebie po raz pierwszy …

A dziś i już zawsze bedziesz miała 16 lat …


12 Komentarzy

 • Justyna


  23 listopada 2019 o 13:21

  Niedawno przypadkiem znalazłam film o Julce. Nie mogę Jej zapomnieć. To była niesamowita dziewczynka. Bądźcie dumni i pełni wiary w spotkanie❤

 • Gabrysia


  21 listopada 2019 o 21:32

  Witajcie Moi Drodzy.
  Jest listopad 2019r.przeglądam YT i oglądam 1 film o Julii, następny i następny. Czytam bloga. Płaczę. Gdzieś napisałam komentarz, że jest najpiękniejszym Aniołem jakiego widziałam na tej ziemi. To prawda. Zaglądam do Niej co wieczór choćby na chwilę by obejrzeć jeszcze raz lub usłyszeć.
  Dziś myślałam, że tam na górze chcieli bym Ją poznała, w jakim celu czas pokaże. Jedno wiem na pewno – dzięki temu Julia nadal żyje wśród nas i kradnie serca. Mam nadzieję, że rozpozna mnie gdy spotkamy się w niebie… Ściskam Was i życzę Wam tej samej wiary i nadziei, że kiedyś wszyscy się spotkamy po drugiej stronie.

 • Iza


  22 czerwca 2019 o 22:18

  Julka ??? pamiętamy

 • Paulina


  22 czerwca 2019 o 21:23

  Zaglądam tu czasem… kochanie a jak wy się czujecie ? Wspaniali rodzice z was

 • Goga


  14 kwietnia 2019 o 12:31

  Szkoda bo młodzi ludzie nie powinni tak szybko chorować i umierać. A takich jak Julia jest bardzo wiele dzieci które tak bardzo cierpią jak na tym świecie. Ale miejmy nadzieję że to wszystko ma swój cel.

 • Anna


  27 marca 2019 o 23:52

  Julia to prawdziwy Anioł, prosiłam ją aby wstawiła się za mną u Pana Boga, aby zaniosła w swoim czystym sercu moją prośbę. Drugi raz juz mi pomogła. Dziękuje Ci kochany Aniolku z calego serca. Jest to tez najlepszy dowod na to ze Julia zyje I jest wsrod nas, choc w innym wymiarze.

 • Jola


  23 marca 2019 o 09:54

  Nie ma slow, ktore choc w czesci zlagodza tesknote i bol,po stracie dziecka. Badzcie silni. ♥️

 • Katarzyna


  20 marca 2019 o 23:25

  Julka jest zawsze przy Was. Chociaż nie możecie Jej przytulić i nie dane Wam było patrzeć, jak dorasta, wspierać podczas nauki do matury i wyboru kierunku studiów, jest ze Swoimi Rodzicami. Wie, że ją kochacie i ogromnie tesknicie. Jest dumna z Was. Cieszy się Waszymi osiągnięciami. Wspiera przy podejmowaniu trudnych decyzji. To mądra i wspaniała dziewczyna. Możecie być dumni z Waszej córki.

  Proszę, zapalcie w moim imieniu znicz na grobie Julii.
  Niech spoczywa w pokoju i zawsze czuwa nad Swoimi Rodzicami.
  Podziwiam Was i życzę spokoju.

 • ag


  19 marca 2019 o 22:14

  Piękna jesteś Juleczko; zawsze będziesz. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🙂

 • Madzia i ja


  18 marca 2019 o 03:22

  To prawda, tylko podarowane 16 lat …
  Na Fb napisałam Wam, że i dziś i 17 marca po 4 latach walki, gdyby Julcia wyzdrowiała – jest jedno słowo, które Ją określa i kojarzy się z jej charakterem, osobowością, życiem – DUMA – ale myślę, że dodałabym jeszcze SIŁĘ i wiem, że tych słów jest jeszcze całe mnóstwo, bo Julkę charakteryzowało wiele pięknych cech. Tylko tak próbując Ją sobie wyobrazić jako dziewczynę u progu dorosłości, która stoi przed Wami, mądrzejsza o tyle doświadczeń, widzę tę dumę i siłę, która jest w niej i w Was. I tak też jest w obecnej niestety sytuacji, kiedy Julci nie ma, kiedy została 16 latką, ale wciąż silną Waszą miłością, silną doświadczeniami, które musiała przejść i dumną z tego, że była Waszą córką i dumną z Was, że dajecie radę …
  Raz jeszcze Wszystkiego Najlepszego Kochani.

 • Anna


  17 marca 2019 o 23:58

  Myslalam dzisiaj caly dzien o Julii I czekalam z niecierpliwoscia na urodzinowy wpis od Was Rodzice Julii. Wasza cudowna corka mialaby dzisiaj 20 lat. Na pewno patrzy teraz na Was I jest dumna ze tyle jej marzen spelniacie. Z bolem w sercu idziecie do przodu, nie marnujecie czasu, zyjecie tak jakby Julka sama chiala zyc. Jestem pewna ze kiedys Wam za to podziekuje. Jestescie naprawde wyjatkowi I silni. Jestem pelna podziwu dla Was. Nie zalamujcie sie I dzialajcie dalej, zwiedzajcie swiat I cieszcie sie kazda chwila tak jak Julka by to zrobila …. ( przepraszam za literowki)

 • Marcin


  17 marca 2019 o 23:38

  Juleczko! wszystkiego najlepszego tam w niebie

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*