Home > Aktualności > Kolejna operacja.

Dzisiaj w południe Julcia przeszła dwu godzinny zabieg sklejenia płuca. Operację robił prof. Fridel przy użyciu endoskopu i wszystko się udało.

Kolejne cierpienie i ból, kolejna narkoza i wiara, że teraz już będzie dobrze.

Operacja przypominała klejenie dętki, bo najpierw lekarze wpuszczali powietrze robiąc odmę, płuco się zapadło, a w pustą przestrzeń wlewali wodę, w  ten sposób znajdują „nieszczelność” w płucu i sklejają dziurkę.

Teraz Julka ma dwa dreny, oba pokazują że płuco już jest szczelne, jednak kolejne cierpienie, upał, nudności i duże ilości leków przeciwbólowych znacznie ją osłabiły.

Wierzymy, że Juleczka zapomni o tych ostatnich dniach bólu i cierpienia i jak zawsze szybko wróci do formy. Podziwiamy ją za tą siłę, bo jeszcze wczoraj nie mogła się ruszać,  a dziś rano w znakomitej formie, z uśmiechem i wiarą wjeżdżała na salę operacyjną.

Niestety w związku z tym powikłaniem nasz pobyt w Stuttgarcie znacznie się przedłuża, w szpitalu zostajemy jeszcze tydzień, a potem ???

Nie wiemy też o ile wzrosły koszty leczenia, ale wierzymy że to już koniec problemów.

 

 

4 Komentarzy

 • Ada :)


  10 czerwca 2014 o 22:27

  Julcia dasz radę! Wierzymy w Ciebie! Ściskam :*

 • iza, marti, maciek, krystian


  10 czerwca 2014 o 22:23

  Julka wierzymy w Twoją ogromną siłę.Twój uśmiech jest tak optymistyczny że musi być teraz tylko dobrze.trzymamy kciuki , za kroki tylko do przodu, kroków w tył już na pewno nie będzie:)

 • Olcia


  10 czerwca 2014 o 14:13

  Trzymaj się Juleczko dzielnie!!! Wierzę w to, że szybko się wszystko juz teraz skończy!!!że zacznie się prawidłowo goić.Twarda jesteś i zostanie Ci to wynagrodzone.Mocne uściski całej naszej 4 🙂

 • Ksenia


  10 czerwca 2014 o 11:43

  Biedna 🙁 Juleczko,trzymaj się dzielnie.

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*