Home > Aktualności > Kilo Julki więcej.

Już ponad tydzień jesteśmy w domu. Stara prawda, że dom jest najlepszym lekarstwem po raz kolejny się potwierdziła. Julka miała trochę  zdrowotnych zawirowań,dokuczał jej upał i  gorączka, a męczący kaszel sprawiał jej dużo bólu. Dodatkowo słabe wyniki krwi – niska hemoglobina, leukocyty i płytki od środy utrzymywały nas w stałej gotowości wyjazdowej.

Jednak pomimo tych problemów Julka obroniła się. Dużo spała i odpoczywała. Odzyskała siły, a wyniki morfologii są już na bezpiecznym poziomie. Julce wrócił też apetyt i dzięki temu odzyskała jeden stracony kilogram. Może to nie dużo ale zawsze to kilo Julki więcej 😉 .

Jutro wyjeżdżamy do Wrocławia na kontrolne TK i kolejny, mamy nadzieję krótki i bezproblemowy cykl. Jak wszystko dobrze pójdzie to w czwartek wracamy.

Wierzymy, że badania będą pomyślne – to jest nasze największe marzenie.

 

 

8 Komentarzy

 • Kasia


  6 sierpnia 2014 o 10:03

  Ach, ….. te oczęta. Mam przeczucie że, będzie ok, tak jakoś od raniutka myślę.

  Pozdrawiam
  Kasia, mama x 3

 • agnieszka


  5 sierpnia 2014 o 21:35

  Pieknie wygladasz Julka ! 🙂 naprawde wooow ! Kochana, zbieraj sily, musisz zniszczyc to cholerstwo ! 🙂 Buziaki od naszej 3 🙂

 • mama edzia


  5 sierpnia 2014 o 20:18

  Wiadoma sprawa.Julka to silna kobietka.
  Z jej siłą, miłością rodziców i modlitwą nas wszystkich musi się udać:) Mocno ci kibicuję Juleczko.

 • Aga, Paweł, Magda, Tymon


  5 sierpnia 2014 o 10:28

  Modlimy się o ten dobry wynik, trzymamy kciuki, wierzymy w dobroć Boga ,wytrwałość Julki, siłę natury i mądrość medycyny. Z moich doświadczeń wynika, że poprawa wyników krwi + tycie (:-)) to dobrze rokujące objawy w takich sytuacjach, jesteśmy dobrej myśli, piszcie, śledzimy. Buziaki – Aga i inne Żaki

 • Kasia


  5 sierpnia 2014 o 09:34

  Co za piękna buźka, i fryzurka ….. Julcia my cię naprawdę bardzo lubimy i dopingujemy. A wyglądasz kwitnąco, ach te błyszczące oczka. Życzymy zdrówka, formy i kolejnych wagowych doładowań ………….. A jesień będzie piękna w tym roku, …. słyszałam w sekrecie.
  Pozdrawiamy
  Kasia, mama x 3

 • dziewczyn


  5 sierpnia 2014 o 08:37

  BĘDZIE!!!! JULKA WYGLĄDA SUPER!!!!!!

 • basiab.


  4 sierpnia 2014 o 22:05

  Wreszcue dobre wiesci..dom i kochajaca,wspierajaca rodzina to najlepsze lekarstwo.Buziaki dla Was,jestescie wielcy!Jula,nie odpuszczaj!

 • Kasia


  4 sierpnia 2014 o 18:46

  No pewnie że badania wypadną dobrze 🙂 T rzymamy kciuki pozdrowienia 🙂

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*