Home > Aktualności > Już w domu.

Udało się! Wyjazd do Wrocławia był krótki ale intensywny. Tak miało być.

Cykl poszedł zgodnie z planem, bez żadnych powikłań i dzięki temu wczoraj  przed pólnocą wróciliśmy do domu. Wszystkie wyniki Julcia ma dobre, tylko spadła jej mocno hemoglobina i przed wyjazdem Julcia dostała jeszcze 2 jednostki krwi.

Kolejny wyjazd we wtorek lub środę na drugą serię leków w cyklu, więc teraz czas na odpoczynek i zbieranie sił. Potem kontrolne TK, tak około 25.08 i decyzje o dalszej drodze leczenia – pewien scenariusz już znamy, więc wierzymy, że tak się stanie.

Kochani, w ciągu ostatniego pobytu w domu wydarzył się chyba cud, bo nie dość że Julka przytyła, to badania jakie miała robione przed podaniem chemii, pokazały że poziom CRP jest w normie i wynosi 4!!! Szok i niedowierzanie przecież ostatnio wychodząc ze szpitala pozim CRP wielokrotnie przekraczał normy i wynosił 130, a wcześniej ponad 200.

Niestety widzimy również, że ostatnio coraz mocniej zaczynają Julci wypadać włosy. Strasznie to przykre, bo już tak ładnie jej odrosły i wygląda w nich cudnie. No cóż taki los i taki efekt leczenia. Pani profesor Kościelniak napisała też, żeby włosami Julka się nie martwiła bo to teraz najmniejszy problem, a  ładny i młody człowiek nawet bez włosów wygląda dobrze 🙂 – święta racja i budujące słowa.

Jakie to szczęście, że we Wrocławiu i Stuttgarcie mamy lekarzy i Panie pielęgniarki, na których możemy zawsze liczyć, zarówno jeśli chodzi o leczenie jak i duchowe wsparcie.

Intensywny pobyt we Wrocławiu okraszony był również spotkaniami. Najpierw odwiedziły Julcie Panie z Fundacji “Mam Marzenie”, którym Julcia przedstawiła swoje marzenie (miała to być podróż do Nowego Yorku, ale niestety w grę wchodzi tylko Europa, więc Julka wybrała Stambuł) – teraz pozostaje tylko czekać na realizację tego marzenia. Paniom dziękujemy za miłe spotkanie i piękną książkę.

Potem była krótka przepustka i miłe spotkanie przy kawie z Paniami z  Firmy Urtica, która od lat mocno pomaga dziecięcym oddziałom onkologicznym i chce zatrudnić Julkę jako dziennikarkę i twarz projektu “Urtica Dzieciom”. Julka już w ostatnią niedziele nagrywała z Panem Rafałem filmiki do spotu dla firmy Urtica promującego listopadową aukcję charytatywną.

Wszystkim dziękujemy za pamięć, miłe komentarze i modlitwy.

 

 

 

 

5 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*