Home > Aktualności > Już w domu.

Udało się! Wyjazd do Wrocławia był krótki ale intensywny. Tak miało być.

Cykl poszedł zgodnie z planem, bez żadnych powikłań i dzięki temu wczoraj  przed pólnocą wróciliśmy do domu. Wszystkie wyniki Julcia ma dobre, tylko spadła jej mocno hemoglobina i przed wyjazdem Julcia dostała jeszcze 2 jednostki krwi.

Kolejny wyjazd we wtorek lub środę na drugą serię leków w cyklu, więc teraz czas na odpoczynek i zbieranie sił. Potem kontrolne TK, tak około 25.08 i decyzje o dalszej drodze leczenia – pewien scenariusz już znamy, więc wierzymy, że tak się stanie.

Kochani, w ciągu ostatniego pobytu w domu wydarzył się chyba cud, bo nie dość że Julka przytyła, to badania jakie miała robione przed podaniem chemii, pokazały że poziom CRP jest w normie i wynosi 4!!! Szok i niedowierzanie przecież ostatnio wychodząc ze szpitala pozim CRP wielokrotnie przekraczał normy i wynosił 130, a wcześniej ponad 200.

Niestety widzimy również, że ostatnio coraz mocniej zaczynają Julci wypadać włosy. Strasznie to przykre, bo już tak ładnie jej odrosły i wygląda w nich cudnie. No cóż taki los i taki efekt leczenia. Pani profesor Kościelniak napisała też, żeby włosami Julka się nie martwiła bo to teraz najmniejszy problem, a  ładny i młody człowiek nawet bez włosów wygląda dobrze 🙂 – święta racja i budujące słowa.

Jakie to szczęście, że we Wrocławiu i Stuttgarcie mamy lekarzy i Panie pielęgniarki, na których możemy zawsze liczyć, zarówno jeśli chodzi o leczenie jak i duchowe wsparcie.

Intensywny pobyt we Wrocławiu okraszony był również spotkaniami. Najpierw odwiedziły Julcie Panie z Fundacji „Mam Marzenie”, którym Julcia przedstawiła swoje marzenie (miała to być podróż do Nowego Yorku, ale niestety w grę wchodzi tylko Europa, więc Julka wybrała Stambuł) – teraz pozostaje tylko czekać na realizację tego marzenia. Paniom dziękujemy za miłe spotkanie i piękną książkę.

Potem była krótka przepustka i miłe spotkanie przy kawie z Paniami z  Firmy Urtica, która od lat mocno pomaga dziecięcym oddziałom onkologicznym i chce zatrudnić Julkę jako dziennikarkę i twarz projektu „Urtica Dzieciom”. Julka już w ostatnią niedziele nagrywała z Panem Rafałem filmiki do spotu dla firmy Urtica promującego listopadową aukcję charytatywną.

Wszystkim dziękujemy za pamięć, miłe komentarze i modlitwy.

 

 

 

 

5 Komentarzy

 • Gonia i Reszta


  11 sierpnia 2014 o 21:01

  Bardzo Cieszymy się z Julki sukcesów!!! WSZYSTKIE się spełnią MARZENIA!!!!TRZYMAMY KCIUKI I POZDRAWIAMY Z GORĄCEJ BUŁGARIIIIIIIIIIIII Gonia Kuba Mateusz Marek Aneta Mariusz Patryk Daniel i Kacperek.Buziaki dla Rodziców(Kocham WAS GOnia )

 • Basia


  11 sierpnia 2014 o 18:12

  Trzymamy kciuki za Julcię.

 • Kasia


  11 sierpnia 2014 o 11:42

  Tak bardzo wierzyliśmy w ten scenariusz, że się ziścił, powodzenia Juleczko i siły na „ŻAŚ”, wspieramy modlitwą
  Kasia, mama x 3

 • basiab.


  11 sierpnia 2014 o 10:14

  Oby tak dalej!I niech tak bedzie…jak zwykle,pozdrowienia i mnóstwo buziaków.

 • Ewelina


  8 sierpnia 2014 o 21:26

  Mówiłam że będzie dobrze , że Bóg jest z wami..Tak trzymać…Pozdrawiamy z Łaz cała rodzinkę .

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*