Home > Aktualności > Julia – nasz Anioł

Julia

Nasza najukochańsza Córka,

Nasza miłość, nasze marzenie,

Nasza nadzieja, nasza tęsknota.

Nasz Anioł

który 6 lat temu wyfrunął z naszych ramion wprost do Nieba

10 Komentarzy

 • Bartek


  1 stycznia 2022 o 00:56

  Jula,myślałem dzisiaj o Tobie i Twoich rodzicach…jakoś tak się wyciszyłem bo wiem że i tak się nie da nic zrobić….już nie wrócisz do nas fizycznie….ale w sercach i umysłach będziesz zawsze….przesyłam Ci uściski prosto do nieba,do Ciebie bo wiem że Ty tam rozdajesz karty..

 • Jacek


  18 października 2021 o 19:58

  W tym roku również będziemy pamiętać o Julii podczas oktawy Wszystkich Świętych w łódzkiej Katedrze. Przez cały rok również będzie wspominana w modlitwie wypominkowej w każdą niedzielę.
  Requiescant in pacem Julio

 • Kris


  24 maja 2021 o 20:29

  Życie jest nieprzewidywalne i niesprawiedliwe.

 • Agnieszka


  1 maja 2021 o 20:36

  Byłam dziś odwiedzić grób Julki. Niesamowicie mnie zaskoczyło i chwyciło za gardło jak pięknie Państwo uczcili jej pamięć. Wzruszenie wzięło gore..

 • Andrzej


  27 marca 2021 o 20:10

  Pamiętam jak oglądałem filmy o Julce. Potem ja , silny i dorosły facet , płakałem jak dziecko gdy dowiedziałem się że Julka odeszła. Chociaż nigdy nie miałem okazji jej poznać, to wywarła wielki wpływ na moje życie i postrzeganie świata. To dzięki niej zaangażowałem się w pomoc chorym dzieciom, poprzez fundację siepomaga.pl…….odpoczywaj Juleczko

 • Aldona


  8 marca 2021 o 20:54

  Niespełniona zapowiedź pięknej kobiety

 • Klaudia


  23 lutego 2021 o 15:55

  Bądź szczęśliwa w niebie blisko Boga. Opiekuj sie proszę moją córką. Pamiętam i dziękuję za świadectwo wiary.

 • Sylwester


  22 lutego 2021 o 10:28

  Pamiętam o Juli….
  Wspaniała, silna , waleczna …
  Dzisiaj Anioł…..

 • Monika


  21 lutego 2021 o 00:46

  Ten Wasz Anioł był cudowny i jest tam gdzieś gdzie czuwa nad Państwem. Przez jakiś czas obserwowałam to wszystko co działo się po śmierci Julci. Jak Sobie Kochani Rodzice radziliście z tym wszystkim i jestem pełna podziwu. Mimo że nie znam Was osobiście (choć z Panią Ewą miałam przyjemność ostatnio chwilkę porozmawiać) to uważam że jesteście Cudownymi ludźmi. Najpierw to Wy wychowaliście Jule na mądra, dobrą Dziewczynkę i przekazaliście cudowne wartości. Później to Ona to wszystko oddala Wam całe to dobro i napełniła ogromną siłą. Zostawiła po Sobie coś przepięknego. Zostawiła tyle miłości którą karmicie się każdego dnia. Strata dziecka jest czymś nie do opisania, tęsknota. Uważam że Jula była z Was bardzo dumna. Te zdobywanie szczytów dla Niej było przepiękne i wiele innych rzeczy które Państwo robili później. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie.

  • Katarzyna


   21 kwietnia 2021 o 09:35

   Piękna dziewczyna.
   Opiekuj się swoimi Rodzicami.

   Pozdrawiam serdecznie.
   Katarzyna

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*