Home > Aktualności > Dni pełne emocji i nieprzespanych nocy.

Kolejny wyczekany i wymarzony tydzień w domu szybko minął. Jutro znowu wyjazd do kliniki. Na szczęście jedziemy na jeden dzień, na badanie poziomu Syrolimusu. (Przynajmniej taki mamy plan).

Ostatnie dni, to były dni pełne emocji i nieprzespanych nocy. Julcia odpoczywała ale dolegliwości bólowe pleców, nudności i wymioty no i niestety rzadszy lecz ciągle męczący kaszel skutecznie ją osłabiały. Plany związane z nadrobieniem szkolnych i towarzyskich zaległości szybko musieliśmy zweryfikować. Ciężkie noce sprawiały, że Julcia dużo spała w ciągu dnia, a wieczorami odzyskiwała siły i apetyt.

Na szczęście ostatnie wyniki krwi Julcia miała bardzo dobre, również komplikacji związanych ze śluzówkami, których tak bardzo obawialiśmy się po ciężkim cyklu adriamecyny, udało się uniknąć – Julka to twarda babka, podziwiamy ją każdego dnia.

Pomimo ambitnych planów dopiero dziś siły pozwoliły Julci na wyjście z domu. Wieczorem udaliśmy na przedstawienie Częstochowskiego Teatru Tańca „Witkacy”, w którym wysytępuje Julci koleżanka – Zosia. Udane przedstawienie, udany wieczór – obyśmy częściej mogli zażywać odrobiny normalności.

Rano ruszamy w drogę.

5 Komentarzy

 • Sandra


  30 listopada 2014 o 02:58

  Wierze w Ciebie!!!

 • iza, marti, maciek, krystian


  18 listopada 2014 o 00:02

  Źyczymy Wam wszystkim non stop takich uśmechów jak na zdjęciu.
  Julka co tam wsuwasz na tej kanapie 🙂
  Pozdrowionka.Jesteśmy cały czas z Wami

 • gonia


  17 listopada 2014 o 09:36

  TRZYMAM KCIUKI!!!!!

 • Kasia, mama x 3


  17 listopada 2014 o 08:17

  Powodzenia Julcia,
  Kasia, mama x 3

 • Madzia i mama


  16 listopada 2014 o 23:35

  Julcia już niejednokrotnie pokazała, że jest niesamowicie silną osóbką. Jej siła i osobowość to także zasługa kochających rodziców i wsparcie najbliższej rodziny. Przytulamy, podziwiamy i wspieramy niezmiennie w myślach i modlitwie.
  Julcia jesteś wielka !!!

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*