Home > Aktualności > 18-te Urodziny Julki

Od dawna mierzyliśmy się z tą chwilą, z tym dniem, z tą trudną myślą –  jak by to było …?  jak będzie…?

I nadszedł – Dzień Julci Urodzin – kolejnych już – trzecich bez niej tu na ziemi i tych najważniejszych dla każdego – OSIEMNASTYCH!

Bo właśnie osiemnaście lat temu 17 marca 1999 roku w nocy nieco wcześniej niż „powinna” przyszła do nas wyjątkowo piękna wiosna…

…Wiosna o imieniu Julia 🙂

Pamiętam kiedy pierwszy raz JĄ zobaczyłam tuż po urodzeniu. Kiedy położna położyła mi Julcię na brzuchu, a mała Juleczka spojrzała na mnie pierwszy raz swoimi ufnymi oczami i od tego momentu już nic nie było takie samo … bo nasze życie stało się pełniejsze, jaśniejsze, dojrzalsze…

Rano do szpitala dotarł Marcin i widząc małą Juleczkę powiedział „Hej Julka – jesteś piękna, jesteś taka jaką sobie Ciebie wymarzyliśmy”.

I została NASZA WIOSNA z nami ….. miało być na zawsze, na całe życie, na zawsze razem …

… A było niespełna 16 wspólnych, pięknych lat.

Niesprawiedliwe krótko! za szybko! zbyt boleśnie! – ale każdy moment, każda minuta, sekunda,  każda wspólna chwila była jedyna i bezcenna.

Wszystkie pamiętamy i za wszystkie dziękujemy …

Nasza Wiosna odeszła do Domu Ojca o całe niebo za wcześnie,  ale w naszych sercach, myślach i życiu pozostanie na zawsze.

Julka miała wielkie serce, wielką mądrość i wielkie plany. Jak każda nastolatka marzyła o swoich 18-tych urodzinach, marzyła o zrobieniu prawa jazdy, marzyła o studiach, miała być naszą podporą

I choć ciągle mocno czujemy Julci obecność, wsparcie i opiekę, to ciągle tak trudno, a każdy dzień wypełniony wspomnieniem, radość miesza się ze smutkiem i te pytania …  jak wyglądałabyś w Dniu Swoich 18 Urodzin.

Najlepsze życzenia dla Ciebie Córeczko kierujemy dziś w stronę Nieba

I

„Dzieli nas tylko czas „…

 

image

8 Komentarzy

 • Marzena


  31 maja 2019 o 15:29

  Julia jesteś cały czas w naszych sercach i modlitwach ? kochamy Cię ❤️

 • Katarzyna


  29 marca 2017 o 23:54

  „o całe niebo za wcześnie….” Brak słów…..

 • AB


  29 marca 2017 o 19:50

  Drodzy Rodzice Julki
  Dziękuję , że wydaliście na świat Wasze dziecko . To dzięki Niej moje życie zmienia się każdego dnia
  Moje i napewo nie tylko moje . Wspaniała dziewczynka pokazała nam jak piękne jest życie i jak często nie doceniamy tego co jest nam dane poprostu zdrowia . Inni muszą o nie walczyć.

 • Edyta


  20 marca 2017 o 18:28

  Juleczko…. Cudna Dziewczyno ! Mialabys 18 lat ! …Mialam ten przywilej , ze czytalam bloga krotki czas w ciagu Twej choroby. Ten czas sprawil , ze zmienilam sie i juz nie chce odmienic. Nie pisze… Nie wiem co pisac , ale pamietam zawsze i na zawsze ………………………………………………………………………………………..
  Julka – jestes w moim sercu <3

 • Gdynianka


  17 marca 2017 o 19:49

  Kochani…. Łzy same płyną…..

 • Agnieszka i Madzia


  17 marca 2017 o 14:36

  Juleczko … Kochani …. wszystko co można powiedzieć pięknie to opisaliście… życzę Wam tej cudownej opieki jaką od Julci czujecie każdego dnia, a Tobie Julciu mam nadzieję dni wypełnionych pięknym uśmiechem bez bólu i łez tęsknoty, bo przecież kiedyś znów będziecie razem ….szczęśliwi.

 • Ania


  17 marca 2017 o 09:49

  Juleczko, wszystkiego najlepszego tam w niebie

 • Monika


  17 marca 2017 o 08:10

  Cóż napisać w takim Dniu. JULKA niebiańskiego cudownego życia. Kochamy Cie wszyscy, mimo że wielu z nas osobiście Cię nie znało. Twoja historia i Twoi Wspaniali Rodzice dają przykład pięknej rodzicielskiej miłości, której my często nie doceniamy. Dziękuję za Waszą obecność. Julcia dla Ciebie tysiące buziaków.

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*