Home > Aktualności > 18-te Urodziny Julki

Od dawna mierzyliśmy się z tą chwilą, z tym dniem, z tą trudną myślą –  jak by to było …?  jak będzie…?

I nadszedł – Dzień Julci Urodzin – kolejnych już – trzecich bez niej tu na ziemi i tych najważniejszych dla każdego – OSIEMNASTYCH!

Bo właśnie osiemnaście lat temu 17 marca 1999 roku w nocy nieco wcześniej niż “powinna” przyszła do nas wyjątkowo piękna wiosna…

…Wiosna o imieniu Julia 🙂

Pamiętam kiedy pierwszy raz JĄ zobaczyłam tuż po urodzeniu. Kiedy położna położyła mi Julcię na brzuchu, a mała Juleczka spojrzała na mnie pierwszy raz swoimi ufnymi oczami i od tego momentu już nic nie było takie samo … bo nasze życie stało się pełniejsze, jaśniejsze, dojrzalsze…

Rano do szpitala dotarł Marcin i widząc małą Juleczkę powiedział “Hej Julka – jesteś piękna, jesteś taka jaką sobie Ciebie wymarzyliśmy”.

I została NASZA WIOSNA z nami ….. miało być na zawsze, na całe życie, na zawsze razem …

… A było niespełna 16 wspólnych, pięknych lat.

Niesprawiedliwe krótko! za szybko! zbyt boleśnie! – ale każdy moment, każda minuta, sekunda,  każda wspólna chwila była jedyna i bezcenna.

Wszystkie pamiętamy i za wszystkie dziękujemy …

Nasza Wiosna odeszła do Domu Ojca o całe niebo za wcześnie,  ale w naszych sercach, myślach i życiu pozostanie na zawsze.

Julka miała wielkie serce, wielką mądrość i wielkie plany. Jak każda nastolatka marzyła o swoich 18-tych urodzinach, marzyła o zrobieniu prawa jazdy, marzyła o studiach, miała być naszą podporą

I choć ciągle mocno czujemy Julci obecność, wsparcie i opiekę, to ciągle tak trudno, a każdy dzień wypełniony wspomnieniem, radość miesza się ze smutkiem i te pytania …  jak wyglądałabyś w Dniu Swoich 18 Urodzin.

Najlepsze życzenia dla Ciebie Córeczko kierujemy dziś w stronę Nieba

I

“Dzieli nas tylko czas “…

 

image

8 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*