Home > Aktualności > 16 urodziny Julci -1 urodziny bez Julci.

17 marzec – dzień urodzin Julci.

Przez 15 lat był to dla nas najpiękniejszy dzień w roku.

Zawsze to był dzień pełen słońca, uśmiechu i radości, dzień spełnionych marzeń i słodkich chwil.

Również i dziś w dniu 16 urodzin Julci wszystko było jak dawniej – było słońce, były upominki które w sekrecie przygotowaliśmy dla Julci, były tulipany – wiosenne kwiaty, które tak bardzo córeczko lubiłaś,  było spotkanie w rodzinnym gronie i było słodko.

Zabrakło tylko radości, bo ta przeplatała się ze smutkiem, bo to pierwsze Twoje urodziny bez Ciebie. I choć czuliśmy Twoją obecność, choć widzieliśmy Twój uśmiech, a niebo było pełne słońca to tak bardzo brakowało nam Twojego przytulenia i buziaka który był dla zawsze największą nagrodą.

Tak bardzo Cię kochamy i dziękujemy Bogu, że byłaś z nami.

Wszystkim dziękujemy też za pamięć o Julci w tym dniu. Dziękujemy za odwiedziny, za światełka i kwiaty, dziękujemy za życzenia, a Paniom ze Sweet Home dziękujemy za pyszną i piękną bezę. 

image

 

Wszystkim, którzy byli z nami i z Julcią 16 marca na Mszy św. na  Przeprośnej Górce dziękujemy.

Dziękujemy Ojcu Ludwikowi, Braciom Waldemarowi i Januszowi za modlitwę i wsparcie duchowe.

Zespołowi dziękujemy za piękna oprawę muzyczną.

Z tej urodzinowej, dziękczynnej Mszy św. powstał krótki film przygotowany przez Michała Janika z Tygodnika Niedziela – dziękujemy za ten prezent 🙂 – link poniżej

http://tv.niedziela.pl/film/1156/Msza-sw-w-intencji-Julci

Zapraszamy również na Przeprośną Górkę na kolejną Mszę św. w dniu 26 marca o godz. 18.00. Będzie to Msza św. w intencji Julci w 30 dni od pogrzebu – ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

 

19 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*