Home > Aktualności > 14 miesięcy.

To już 14 miesiąc bez Juleczki.

Piszę i nie wierzę, że czas tak szybko mija.

A nasze życie ciągle toczy się w dwóch wymiarach.

Czasem wpadamy w ten pęd i wyrwani prądem codzienności biegniemy przed siebie ale potem wracamy, a tu wszystko jak dawniej, pokój Julki jak dawniej – uporządkowany, pełny jej wdzięku i uśmiechu, książek i Juleczkowych kosmetyków, pokój pełen zapachu …  i tylko Juleczki w nim brakuje.

Ale my wiemy, że czasem wpada, zagląda do nas i z ciekawością patrzy jak sobie radzimy i wierzę, że się uśmiecha i jest spokojna. Julcia najbardziej bała się o nas, o to co z nami będzie kiedy jej zabraknie, czy sobie bez niej poradzimy i my dziś wierzymy i wiemy że może być z nas dumna, że jesteśmy razem, nawet bardziej razem, że choć z trudem ale dajemy radę, że tęsknimy, tak bardzo tęsknimy że ciężko to opisać ale jesteśmy, z nią i dla niej, a ona jest z nami każdego dnia, w każdej spokojnej myśli, uśmiechu, spojrzeniu, w tchnieniu wiatru, promyku słońca i kropli deszczu – jest z nami zawsze, zawsze jest naszą WIOSNĄ.

Kiedyś, ktoś mi powiedział , że po stracie bliskiej osoby, pewnego dnia obudził się i poczuł niespotykaną lekkość, radość i wtedy zrozumiał, że tego dnia jego żałoba skończyła się.

A my? Czy już przeżyliśmy ten dzień? Czy kiedykolwiek to nastąpi?

Dziś żyjemy do przodu, mamy nowe plany, wspólne marzenia, inaczej patrzymy na czas i ciągle szukamy spokoju.

A już w maju ruszamy na szlak, w góry, zaczynamy zdobywać kolejne Szczyty dla Julii.

Oczywiście znowu mamy długą przerwę w “aktualnościach”, za którą przepraszamy, wiele osób nam o tym mówi ale właśnie to zebranie myśli, uporządkowanie emocji jest szczególnie trudne, a Ostatni miesiąc i Święta Wielkanocne, były dla nas czasem szczególnym, trudnym i pomimo wielu prób nie udało nam się niestety nic napisać za co wszystkich naszych wiernych przyjaciół przepraszamy.

—————————————————————————————

Ps. Kochani, kwiecień to ostatni czas rozliczeń i pewnie wielu już rozliczyło swój PIT  ale pamiętajcie o naszych kochanych Nalepkach, o Madzi która ma pod opieką setki zwierzaków i jeżeli możecie to dajcie jej swój 1%.

86210 Madzia Nalepa

http://madzianalepa.blogspot.com

image

 

 

13 Komentarzy

Twój adres nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*