Home > Aktualności > Klub Taurus – Maraton Zumby dla Julki

Za nami ważne wydarzenie w sobotę 11 stycznia 2014 w Klubie Taurus w Częstochowie odbył się Maraton Zumby. Długie i staranne przygotowania organizatorów zaowocowały. Dla Julki zatańczyło ponad 200 osób, a część ta nie ”tańcująca” oddawała się w tym czasie przyjemnościom pławienia się w basenie czy ćwiczeniom na siłowni. Wystarczyło zakupić cegiełkę przy wejściu do klubu.

W tym samym czasie kiedy uczestnicy intensywnie ćwiczyli pod okiem świetnych Pań instruktorek, Julka oddawała się wątpliwej przyjemności przebywania w rezonansie magnetycznym (choć w przemiłej asyście Pani doktor i personelu iMed 24 w Krakowie). I chociaż nie udało nam się stawić osobiście w Klubie Taurus, to czuliśmy się jakbyśmy tam byli, ponieważ klub na bieżąco zamieszczał relacje z trwającej imprezy na fb https://pl-pl.facebook.com/TaurusFitness . Wzruszyliśmy się niezmiernie kiedy po zakończonej zumbie, uczestnicy sfotografowali się i przesłali nam fotkę z napisem „Julia trzymamy za Ciebie kciuki”!Takie gesty pozwalają nam z wigorem iść do przodu, a Julkę obligują do szybkiego wyzdrowienia!

Mamy nadzieję, że już niedługo Julka będzie mogła odwiedzić Klub Taurus, pewnie nie zatańczy zumby ale chociaż popływa w basenie. Tak lubiła tam pływać bo to jedyne miejsce w Częstochowie gdzie nie ma chlorowanej wody w basenie i nie miała później problemów z zatokami – polecamy wszystkim alergikom http://www.taurusclub.pl/66,Oferta,FITNESS,Basen.aspx .

Dziękujemy bardzo.